MENÜ  

Hizmetlerimiz

Model hane : Gerber, asist gibi en yaygın, son teknoloji bilgisayar üretim programları kullanılarak; konusunda uzman modelist kadrosu ile tüm müşteri gereksinimleri, en yüksek performansla karşılanmaktadır.

Planlama : Üretimin en önemli aşaması olan planlama departmanında; üretim öncesi ürün analizleri, terminleme ve tüm üretim aşamaları için ön incelemeler yapılmaktadır. En hızlı üretim ve sevkiyat için iç üretim (in-house) ve atölye üretim programları yapılmakta, haftalık dönüşler ile müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Kesim : YILTEM kesimhanesinde otomatik kesiciler ve otomatik pastal serim makinaları ile günde 15.000 adet kesim ve kesim sonrasında partileme ve tasnif en ince ayrıntısına kadar yapılmaktadır.

Baskı – Nakış (Süsleme) : Tüm baskı, nakış art-work'leri ürünün istenen her parçasına üretime ve tasarıma en uygun şekilde yıkama öncesi ya da yıkama sonrası uygulanabilmektedir.

Dikim : İstenen en iyi sonuca, en verimli şekilde ulaşmak için en uygun makine ve tekniklerle işinde uzman dikim operatörleri kullanılarak; yüksek donanımlı kalite güvence ekibimizin denetiminde iç ve dış üretimlerimiz yapılmaktadır.

Yıkama : En son teknoloji ve teknikler kullanılarak 40 yılı aşkın tecrübemizle, gerek kuru ve yaş işlemlerle; gerekse özel boyama yöntemleriyle, yıkanan ve boyanan imalatlarımızdaki kalite ve fark hissedilmektedir. Tüm işletmelerimizde çevreye ve insan sağlına özen ilk önceliğimizdir. Bunun için uluslararası alanda belirlenen hiçbir zararlı, kanserojen kimyasal madde tesislerimizde kullanılmamaktadır.

Paketleme : Sırasıyla çakım, iplik temizleme, ütüleme, ölçü ve renk kontrollerinden geçirilen ürünler üretim takip ekimiz tarafından son kontrolleri yapılıp; kalite güvence ekibimiz tarafından da AQL standartları'na göre son kontrolleri yapıldıktan sonra raporlanarak paketlenir.

Sevkiyat : İstenen terminde sevkiyata hazır hale getirilen ürünler sektöründe öncü nakliye şirketleri vasıtası ile gerek askıda gerekse kolide daha önceden bilgisi verilen sevkiyat adreslerine sevk edilir. Müşteri istekleri doğrultusunda detaylandırılan checlist'leri ve faturalar ilgili birimler tarafından sevkiyatla paralel olarak hazırlanır.